Dzień Kobiet tuż, tuż.. Fotoprezenty polecają się na upominek!

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami. Gniezno jest oczywiście na to przygotowane. W wielu miejscach będzie można z tej okazji smacznie zjeść, wybrać się gdzieś razem z przyjaciółką czy po prostu obejrzeć dobry film w kinie! To takie święto, kiedy warto sprezentować ukochanej osobie drobny upominek. Czy mamy pomysł na prezent dla dziewczyny? No jasne! I to niejeden!

Prezent na Dzień Kobiet

Są takie rzeczy, które nie nudzą się nawet dojrzałym kobietom! Ja na przykład mam w domu całkiem sporą kolekcję kubków i chociaż teoretycznie już nie mam gdzie ich trzymać, to jednak wciąż dokupuję nowe. Kiedy ktoś przynosi mi jakiś wyjątkowy kubek ze zdjęciem, fajnym cytatem, czy niebanalnym obrazkiem, zawsze szaleję ze szczęścia.

prezent na dzień kobiet

Moi znajomi wiedzą też doskonale, że jestem fanką wywoływania zdjęć (a także ich robienia) mam ich znacznie więcej niż kubków i trzymam je wszędzie, gdzie tylko się da. Ostatnio dostałam w ramach prezentu pudełko na zdjęcia i uważam, że to świetny prezent dla kobiety, która lubuje się fotografii, lub po prostu kocha kolekcjonować pamiątki.

Co jeszcze można kupić na Dzień Kobiet?

Jeśli pozostaniemy w klimacie fotoprezentów, to fajnym pomysłem jest też maskotka ze zdjęciem. Znam niejedną kobietę, która do tej pory układa sobie maskotki na łóżku i tuli się do nich w nocy, niczym do najwygodniejszej poduszki.

Ja, pewnie ucieszyłabym się jeszcze z magnesów na lodówkę ze zdjęciami, albo puzzli ze zdjęciem, które mogłabym sobie później rodzinnie układać, ale wiadomo, każdy ma inne pasje!

Prezentem na Dzień Kobiet może być też wspólne wyjście

Teoretycznie, jest to święto tylko dla kobiet. Większość klubów organizuje wtedy specjalne imprezy wyłącznie dla pań i tylko panie mają zniżki w kawiarniach, czy restauracjach, ale jeśli Twoja dziewczyna woli spędzić ten dzień właśnie z Tobą, to możesz zaproponować jej wspólne wyjście do teatru, czy kina, albo weekendowy wyjazd do romantycznego miejsca.

Tak naprawdę, najważniejsza jest pamięć. Niezależnie od tego jakie prezenty dla dziewczyny kupisz najistotniejsze jest to, żebyś nie zapomniał o jej święcie, bo kobiety potrafią być naprawdę pamiętliwe.

 

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*