Mop Hizero 4w1 – jakie ma funkcje? Na czym polega samoczyszczenie?

Kilka miesięcy temu zostaliśmy właścicielami Hizero mop 4w1. Decyzja o zakupie tego sprzętu była z jednej strony dość spontaniczna, ale z drugiej też trochę przemyślana. Potrzebowaliśmy prawdziwego COMBO, który poradzi sobie nie tylko z sierścią naszego psa, ale też z wiecznie wnoszonym przez niego piaskiem, czy z takimi codziennymi zabrudzeniami typu makaron na podłodze, rozlany sok, czy rozsypana bułka tarta. I co? I to był strzał w dziesiątkę!

Mop Hizero 4w1 – jakie ma funkcje?

Mop Hizero 4w1 to pierwszy na świecie mop bioniczny. Kiedy zetknęłam się z nim po raz pierwszy myślałam, że to taki odkurzacz, który dodatkowo myje podłogę przy okazji odkurzania.

Ale Hizero to NIE ODKURZACZ. On NIE MA siły ssącej. Nadaje się do każdego rodzaju twardego podłoża, ale nie możemy z niego korzystać w przypadku dywanów.

Jakie zatem funkcje ma Hizero 4w1?

  1. Hizero mop zamiata podłogę ruchem do przodu, a dokładniej mówiąc, zlizuje z niej wszystkie brudy i suche i mokre.
  2. Tym samym ruchem, mop bioniczny myje podłogę.
  3. Ruchem wstecznym, po tym samym śladzie, Hizero wyciera podłogę i pozostawia na niej tylko delikatną mgiełkę, która BARDZO szybko odparowuje.
  4. Czwarta funkcja tego mopa to SAMOCZYSZCZENIE, które należy wykonywać raz dziennie, najlepiej wieczorem, po zakończonym sprzątaniu.

To genialne połączenie wszystkich tych funkcji sprawia, że właściwie możemy pozbyć się z domu i tradycyjnej miotły i standardowego mopa. W dodatku zwykły mop rozciera nam brud po podłodze podczas jej mycia. A Hizero jest tak sprytny, że brudna woda z wałka, trafia bezpośrednio do pojemnika z mokrymi brudami.

W dodatku Hizero mop myje TYLKO wodą. Dedykowany płyn wlewamy do pojemniczka tylko w przypadku samoczyszczenia, chociaż jako, że zabija on aż 99,9 % bakterii, można od czasu do czasu przemyć nim również podłogę.

Jeśli chcesz zobaczyć testy na różnych podłożach, koniecznie zajrzyj na profil na Instagramie : czysto_w_domu <—– KLIK. Polecamy szczególnie zapisaną relacją wyróżnioną: „Co potrafi”.

mop hizero bioniczny

Co to jest samoczyszczenie Hizero?

Jednym z głównych elementów Hizero jest wałek polimerowy. To dzięki niemu dzieje się na podłodze cała ta magia. To on sprawia, że nawet kafelki z połyskiem błyszczą po myciu i to bez polerowania – tak, tak.. jeśli masz takie kafle w domu i już niejednokrotnie tego żałowałaś, ten mop może odmienić Twoje życie.

Wałek sprawuje się świetnie, ale pod warunkiem, że odpowiednio o niego dbamy. Wielokrotnie spotkałam się z opiniami, że wałek Hizero śmierdzi. A dlaczego tak się dzieje? Bo użytkownik zapomina o samoczyszczeniu.

Znasz pewnie powiedzenie: Jak dbasz, tak masz. No i tutaj ono też idealnie się sprawdza. Hizero mop będzie służył DŁUGO i należycie, o ile odpowiednio o niego zadbamy.

Generalne czyszczenie mopa – takie z wyjmowaniem najważniejszych elementów i opłukiwaniem ich w wodzie – robimy raz w tygodniu (nadgorliwi robią to częściej, ale nie ma takiej potrzeby). Natomiast samoczyszczenie musimy wykonać CODZIENNIE, po zakończonej pracy mopa.

A jak to zrobić?

Na czym polega samoczyszczenie Hizero?

Do pojemniczka na czystą wodę, wlewamy zimną wodę. Dolewamy do niej dosłownie 5 mililitrów dedykowanego płynu Hizero. Taki płyn – w wersji miniaturowej – jest dołączony do mopa. Ma on 100 mililitrów i wystarcza na 20 samoczyszczeń (czyli 20 dni). Gdy się skończy, można bez problemu dokupić płyn litrowy, który kosztuje 80 zł i wystarcza już na 200 samoczyszczeń, czyli tak naprawdę na 200 dni.

Nieźle, prawda? Jesteśmy przekonani, że gdy myjesz podłogi zwykłym mopem, to w ciągu 200 dni wykorzystujesz znacznie więcej pieniędzy na środki czystości.

płyn do samoczyszczenia hizero

Następnym krokiem jest ustawienie mopa na podstawce – zwanej też przez nas stacją dokującą.

A teraz już wystarczy tylko włączyć Hizero i przełączyć go na drugi tryb – wszystko to widać na zdjęciu poniżej:

hizero samoczyszczenie

No i elegancko. Reszta robi się sama. Czekamy aż czysta woda przeleje się do pojemnika z brudną wodą. Mop wtedy sam się wyłączy. Następnie wylewamy brudną wodę, płuczemy pojemniczek.

Pokrywę naszego mopa otwieramy i tak zostawiamy ją na noc. Można również wyjąć wałek i ustawić go o.. tutaj:

podstawka hizero

Jeśli będziesz dbać o mopa w ten sposób, to na pewno posłuży Ci długo i NIE BĘDZIE problemu z brzydkim zapachem wałka.

Podsumowując, Hizero mop odwala najgorszą robotę za Ciebie. Sprzątasz bez brudzenia rąk, bez wysiłku, ekologicznie!

Nam spodobał się na tyle, że zostaliśmy przedstawicielami handlowymi. I właśnie dzięki temu, możemy Ci zaproponować PROMOCYJNĄ CENĘ.

Hizero kosztuje standardowo 2799 zł. Natomiast u nas zapłacisz tylko 2649 zł. Dodatkowo oferujemy też darmową wysyłkę, a także DOŻYWOTNIĄ 😉 opiekę przedstawicielską.

A jeśli jesteś z Gniezna lub okolic to napisz do nas na Instagramie: czysto_w_domu, na naszego maila: bionicznymophizero@gmail.com lub zadzwoń: 735 363 628 . Chętnie umówimy się z Tobą na bezpłatną i NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ prezentację. Odpowiemy też na wszystkie pytania.

A! I Hizero możesz kupić u nas na raty. I to NA OŚWIADCZENIE. Na maila dostaniesz bezpieczny link do wniosku, który wypełnisz przed własnym komputerem. Decyzja będzie w kilka chwil.

Czy warto? Zdecydowanie! Z ręką na sercu możemy przyznać, że to nasz zakup roku. W dodatku sprzedaje się jak świeże bułeczki. Wszyscy chcą mieć Hizero. A ja się wcale nie dziwię!

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*