Ślubne paznokcie – 30 propozycji na ślubny manicure

Wprawdzie okres karnawałowy niedługo się kończy, ale w związku za szalejącą przez ostatnie miesiące pandemią tak naprawdę mało kto się tym przejmuje. Ceremonie ślubne i tak zostały mocno przesunięte w czasie, to też pary młode nie zamierzają rezygnować ze swoich uroczystości nawet, jeśli miałyby mieć one miejsce w okresie postu. Przyszłe panny młode szukają inspiracji na ślubne paznokcie, a panowie dobierają dodatki do garniturów. Ślubny manicure ma ogromne znaczenie – w końcu w tym ważny dniu, wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. W związku z tym mamy dla Ciebie pakiet inspiracji na paznokcie na ślub. Obejrzyj galerię.

Ślubne paznokcie – jakie powinny być?

Coraz więcej kobiet, które mają zamiar stanąć na ślubnym kobiercu, chce mieć nieszablonowe stylizacje. Wiąże się to również z mało tradycyjnymi paznokciami na ślub.

W naszej galerii przedstawiamy Ci ślubne paznokcie w bardzo zróżnicowanych opcjach tak, aby były one inspiracjami zarówno dla osób, które są tradycjonalistami, jak i dla takich, które lubią zaszaleć.

Ślubne paznokcie to przede wszystkim french manicure. No i jednak postawiliśmy na jasne kolory z delikatnymi zdobieniami.

Jesteśmy przekonani, że w tej galerii paznokcie na ślub znajdziesz coś dla siebie. Koniecznie obejrzyj do końca!

ślubny manicure ślubny manicure

Podziel się...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*